Sauna ultradźwiękowa

Sauna ozonowa, nazywana również sauną ultradźwiękową z ozonoterapią lub bardziej potocznie – „spa dla włosów”, to jeden z zabiegów wykonywanych w profesjonalnych gabinetach trychologicznych. Celem sauny ultradźwiękowej jest przywrócenie naturalnych funkcji skórze głowy oraz wzmocnienie głębokich struktur włosów, w celu ich pobudzenia do wzrostu. Serdecznie zapraszamy do konsultacji trychologicznej w naszym gabinecie Doktor Włos, gdzie pomożemy dobrać odpowiednią terapię do występującego schorzenia lub problemu.

Umów wizytę ze specjalistą
sauna ultradźwiękowa kraków

Sauna ultradźwiękowa – wskazania do zabiegu

Sauna ultradźwiękowa to zabieg wykonywany w gabinetach trychologicznych wobec pacjentów z wybranymi dolegliwościami i schorzeniami skóry głowy i włosów. Z zabiegu powinny skorzystać (po uprzedniej konsultacji) m.in. osoby, które borykają się z problemem nadmiernego wypadania włosów, łupieżu, łojotoku, suchej i wrażliwej skóry głowy oraz zniszczonych, łamliwych włosów. Jeśli zauważasz u siebie wymienione wyżej objawy, w miarę możliwości jak najszybciej umów się na saunę ultradźwiękową. Kraków, Rogozińskiego 6 – pod tym adresem otrzymasz profesjonalną pomoc, wsparcie i zalecenia.

Na czym polega „sauna na włosy”?

Sauna ultradźwiękowa wykorzystuje bakteriobójcze i antyseptyczne właściwości ozonu. Podczas zabiegu, lecznicza mgiełka wchłania się w skórę głowy oraz dociera do struktury włosów, wypełniając je dobroczynnymi substancjami odżywczymi. Wytwarzany w trakcie ozon dezynfekuje skórę głowy.

Zabieg trwa zaledwie 20 minut i ma również działanie relaksacyjne. Zapraszamy do kontaktu z naszym gabinetem Dr Włos – dokładnie wytłumaczymy działanie „spa dla włosów”.

Sauna ultradźwiękowa Kraków – Dr Włos

Zapraszamy do skorzystania z sauny ultradźwiękowej wszystkie osoby, które borykają się z problemem nadmiernego wypadania włosów, występowania łupieżu lub po prostu chcą odżywić i wzmocnić strukturę swoich włosów, aby nadać im zdrowy wygląd.

Głębokie nawilżenie i wprowadzenie dobroczynnych substancji odżywczych, takich jak keratyna czy D-pantenol, sprawiają, to powody, dla których tak często osobom z problemami dotyczącymi włosów poleca się saunę ultradźwiękową. Kraków, a dokładniej gabinet Dr Włos, to miejsce, w którym regularnie przeprowadzamy takie zabiegi, jak również wiele innych, wykorzystując dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie trychologii.

Sprawdź dostępny cennik

Sprawdź ceny

Zadaj pytanie specjaliście

Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości. Zadaj pytanie i prześlij Nam je przez ten formularz.

Zadzwoń do mnie: 501 049 119

Email: kontakt@doktorwlos.pl

Dziękujemy za przesłanie
Błąd przy wysyłaniu zgłoszenia