Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to popularny zabieg współczesnej medycyny estetycznej, wpływający na odżywienie, nawilżenie i poprawę kondycji skóry. W gabinetach trychologicznych wykonywany jest zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy, który pełni podobną rolę, jednak jej zasadniczym celem jest pomoc pacjentom w skutecznym wyleczeniu schorzeń związanych ze skórą głowy i włosami, jak np. łysienie czy wypadanie włosów.

Umów wizytę ze specjalistą
mezoterapia igłowa kraków

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa stanowi jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Polega na wprowadzaniu pod skórę dobroczynnych substancji aktywnych za pomocą nakłuwania igłą. W trychologii, mezoterapia igłowa wykonywana jest na skórze głowy, w celu odżywienia skóry głowy i wzmocnienia włosów. Jeśli wypadanie włosów stanowi Twój problem, koniecznie umów się na zabieg mezoterapii igłowej. Kraków, Rogozińskiego 6 – pod tym adresem znajdziesz fachowe wsparcie i możliwość konsultacji.

Jakie efekty przynosi zabieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa skóry głowy niesie za sobą szereg korzyści:

  • regeneracja i wzmocnienie struktury włosów,
  • zapobieganie wypadaniu włosów,
  • pobudzenie porostu nowych włosów,
  • poprawa mikrokrążenia skóry głowy,
  • nawilżenie i odżywienie skóry głowy,
  • zwiększenie elastyczności skóry głowy.

Mezoterapia igłowa Kraków – Dr Włos

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy wszystkie osoby, które borykają się z wypadaniem włosów, łysieniem oraz innymi schorzeniami skóry głowy i włosów. Specjalista trycholog indywidualnie dobiera wstrzykiwane substancje, takie jak witaminy, aminokwasy czy mikroelementy, tak aby były maksymalnie skuteczne pod kątem danego schorzenia. Osobom z problemami dotyczącymi skóry głowy i włosów szczególnie polecana jest mezoterapia igłowa. Kraków, a dokładniej gabinet Dr Włos, to miejsce, w którym przeprowadzimy go w sposób 100% profesjonalnie.

Sprawdź dostępny cennik

Sprawdź ceny

Zadaj pytanie specjaliście

Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości. Zadaj pytanie i prześlij Nam je przez ten formularz.

Zadzwoń do mnie: 501 049 119

Email: kontakt@doktorwlos.pl

Dziękujemy za przesłanie
Błąd przy wysyłaniu zgłoszenia