Leczenie łysienia

Problemy z łysieniem dotykają zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a wśród przyczyn nadmiernego wypadania włosów znajdują się różnorodne czynniki – od genetyki, przez zaburzenia hormonalne, po niedobry w codziennej diecie.

Współczesna trychologia ofertuje na szczęście szereg możliwości w zakresie skutecznego, bezpiecznego i bezbolesnego leczenia łysienia. Kraków, a dokładniej gabinet Doktor Włos, to miejsce, w którym rozpoczniesz skuteczną terapię i odzyskasz pewność siebie.

Umów wizytę ze specjalistą
leczenie łysienia kraków

Przyczyny łysienia

Wyróżnia się szereg czynników, mających wpływ na wypadanie włosów i postępujące łysienie. Wskazuje się m.in. na zaburzenia hormonalne (np. nadczynność tarczycy), uwarunkowania genetyczne, zła dieta, częste stosowanie inwazyjnych kosmetyków do stylizacji włosów oraz prostownicy czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Najczęściej występujące rodzaje tej choroby to łysienie androgenowe oraz łysienie plackowate. Jeśli zauważasz u siebie problem z wypadającymi włosami, koniecznie umów się na profesjonalne leczenie łysienia. Kraków, Rogozińskiego 6 – pod tym adresem znajdziesz fachowe wsparcie i pomoc w doborze indywidualnej terapii.

Metody leczenia łysienia

Leczenie łysienia wymaga precyzyjnej diagnostyki i systematycznego leczenia, szczególnie w przypadku łysienia plackowatego. W celu ograniczenia lub całkowitego zatrzymania łysienia, stosuje się takie metody jak mezoterapia igłowa skóry głowy, infuzja tlenowa na skórę głowy, sauna ultradźwiękowa z ozonoterapią czy mezoterapia igłowa z kuracją peptydową dr Cyj. Standardowa mezoterapia igłowa może obejmować zabiegi z wykorzystaniem koktajlu regeneracyjnego oraz osocza bogatopłytkowego. Warto zaznaczyć, że leczenie łysienia to terapia bezpieczna i bezbolesna. Występują tu jednak pewne przeciwwskazania, jak np. choroba nowotworowa czy choroby krwi.

Leczenie łysienia Kraków – Dr Włos

Problem łysienia dotyka wiele osób, jednak tylko część decyduje się temu przeciwdziałać. Nadmierna utrata włosów jest problemem, z którym można sobie poradzić, pod warunkiem konstulacji ze specjalistą trychologiem. Osobom, które zauważyły w ostatnim czasie nadmierne wypadanie włosów szczególnie polecane jest leczenie łysienia. Kraków, a dokładniej gabinet Dr Włos, to miejsce, w którym przeprowadzimy skuteczne terapie w tym zakresie, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii.

Sprawdź dostępny cennik

Sprawdź ceny

Zadaj pytanie specjaliście

Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości. Zadaj pytanie i prześlij Nam je przez ten formularz.

Zadzwoń do mnie: 501 049 119

Email: kontakt@doktorwlos.pl

Dziękujemy za przesłanie
Błąd przy wysyłaniu zgłoszenia