Leczenie łuszczycy

Łuszczyca to bardzo kłopotliwa i niestety – nieuleczalna choroba, która dotyka różnych miejsc na ciele pacjenta, w tym również skóry głowy, czoła czy okolic uszu. Samodzielne leczenie łuszczycy daje bardzo ograniczone perspektywy, dlatego niezbędna jest terapia pod okiem profesjonalnego trychologa oraz innych specjalistów.

Na konsultację oraz leczenie łuszczycy w Krakowie zapraszamy do naszego gabinetu trychologicznego – Dr Włos, przy ul. Rogozińskiego 6.

Umów wizytę ze specjalistą
leczenie łuszczycy kraków

Łuszczyca – charakterystyka choroby

Łuszczyca to przewlekła choroba, przejawiająca się występowaniem łuszczących się wykwitów na skórze. Jest to schorzenie uwarunkowane genetycznie i niestety – nawracające. Co warto podkreślić, łuszczyca nie jest schorzeniem złośliwym i zakaźnym. Zmiany skórne na ciele pacjenta mogą mieć różne nasilenie, skutkując znaczącym obniżeniem jakości życia. Różne odmiany łuszczycy dotykają również miejsc takich jak czoło, szyja, okolice uszu lub owłosiona skóra głowy. Choć całkowity zanik choroby nie jest możliwy, to systematyczne leczenie pozwala znacząco obniżyć występujące, uciążliwe dla pacjenta objawy.

Na czym polega leczenie łuszczycy?

W przypadku łuszczycy skóry głowy, stosowane jest leczenie łuszczycy zewnętrzne. Terapia jest długotrwała, a zatem wymaga od pacjenta systematyczności i cierpliwości w oczekiwaniu na efekty. W przypadku terapii tego schorzenia zaleca się współpracę z innymi specjalistami, a zatem warto by leczenie było konsultowane zarówno z dermatologiem, jak i trychologiem. Jeśli doskwierają Ci uciążliwe objawy choroby, umów się na leczenie łuszczycy. Kraków, Rogozińskiego 6 – pod tym adresem znajdziesz profesjonalne wsparcie i opiekę nad całym procesem terapii.

Leczenie łuszczycy Kraków – Dr Włos

Zachęcamy do konsultacji trychologicznej, w trakcie której przeprowadzone zostaną podstawowe badania oraz zaproponowana zostanie długoterminowa terapia leczenia łuszczycy wraz z zaleceniami dotyczącymi samodzielnej pielęgnacji. Omówiona zostanie również kwestia współpracy z innymi specjalistami, tak aby osiągnąć najlepszy możliwy efekt w stosunkowo krótkim, jak na to schorzenie, czasie. Każdy pacjent zostaje szczegółowo poinformowany jak przebiegać będzie leczenie łuszczycy. Kraków jest siedzibą gabinetu trychologicznego Dr Włos, w którym uzyskasz wsparcie, profesjonalną konsultację oraz indywidualne podejście w zakresie leczenia łuszczycy.

Sprawdź dostępny cennik

Sprawdź ceny

Zadaj pytanie specjaliście

Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości. Zadaj pytanie i prześlij Nam je przez ten formularz.

Zadzwoń do mnie: 501 049 119

Email: kontakt@doktorwlos.pl

Dziękujemy za przesłanie
Błąd przy wysyłaniu zgłoszenia