Leczenie łupieżu

Łupież to powszechnie występujący problem, wpływający nie tylko na nasze poczucie komfortu, ale również na kondycję skóry głowy. Jak leczyć łupież? W wielu przypadkach może się okazać, że wystarczą domowe sposoby. Często niezbędne jest jednak leczenie pod okiem profesjonalnego trychologa.

Na konsultację oraz skuteczne leczenie łupieżu w Krakowie zapraszamy do naszego gabinetu trychologicznego – Dr Włos.

Umów wizytę ze specjalistą
leczenie łupieżu kraków

Na czym polega leczenie łupieżu?

W przypadku występowania łupieżu, wiele osób stosuje domowe sposoby – kosmetyki, płukanki ziołowe, witaminy. Dużą skutecznością wykazują się dermokosmetyki do skóry głowy, jednak ich odpowiedni dobór warto zostawić specjalistom, np. trychologowi. W wielu przypadkach domowa kuracja okazuje się niewystarczająca i niezbędne są profesjonalne zabiegi trychologiczne, np. infuzja tlenowa. Jeśli potrzebujesz pomocy w opisywanym zakresie, koniecznie umów się na leczenie łupieżu. Kraków, Rogozińskiego 6 – pod tym adresem znajdziesz fachowe wsparcie i możliwość konsultacji.

Rodzaje łupieżu

Wyróżnić można kilka rodzajów łupieżu, m.in.:

  • łupież suchy – cechuje się suchą skórą głowy oraz występowaniem małych, białych łusek,
  • łupież tłusty – na skutek łojotoku, pojawiają się żółte strupy i objawy stanu zapalnego,
  • łupież pstry – występuje głównie na ciele, objawiając się różnokolorowymi plami na skórze,
  • łupież różowy Gilberta – na tułowiu pojawia się tzw. blaszka macierzysta – okrągła, swędzącą plamka w kolorze różowym.

Leczenie łupieżu Kraków – Dr Włos

Zachęcamy do rozpoczęcia skutecznej terapii leczenia łupieżu w profesjonalnym gabinecie trychologicznym Dr Włos. Dzięki konsultacji i badaniom wstępny, zdiagnozujemy problem, a następnie zaproponujemy stosowaną terapię i harmonogram leczenia. Dobrane zostaną odpowiednie preparaty oraz zabiegi, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie pozbędziesz się niepożądanych dolegliwości. Każdy pacjent zostaje szczegółowo poinformowany jak przebiegać będzie leczenie łupieżu. Kraków jest siedzibą gabinetu trychologicznego Dr Włos, w którym uzyskasz wsparcie, profesjonalną konsultację oraz indywidualne zalecenia w zakresie leczenia łupieżu.

Sprawdź dostępny cennik

Sprawdź ceny

Zadaj pytanie specjaliście

Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości. Zadaj pytanie i prześlij Nam je przez ten formularz.

Zadzwoń do mnie: 501 049 119

Email: kontakt@doktorwlos.pl

Dziękujemy za przesłanie
Błąd przy wysyłaniu zgłoszenia