Infuzja tlenowa skóry głowy

Infuzja tlenowa w największym uproszczeniu polega na wprowadzeniu w głąb skóry dobroczynnych substancji odżywczych za pomocą tzw. tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu aplikowanego pod wysokim ciśnieniem. Zabieg wykorzystujący sprężony tlen medyczny jest bezinwazyjny, całkowicie bezpieczny, a nawet przyjemny! Infuzja tlenowa skóry głowy pozwala pobudzić krążenie oraz dotlenić i odżywić skórę głowy.

Ma to szczególne znaczenie w zwalczaniu takich dolegliwości i schorzeń jak łupież, łojotok czy zapalenie skóry głowy.

Umów wizytę ze specjalistą
infuzja tlenowa kraków

Wskazania do zabiegu infuzji tlenowej

Z zabiegu infuzji tlenowej powinny skorzystać osoby, borykające się z takimi schorzeniami jak łojotok skóry głowy, zapalenie mieszków włosowych, nadmierne wypadanie włosów czy łysienie. Zabieg infuzji tlenowej zalecany jest również w przypadku suchej skóry głowy oraz uciążliwego łupieżu. Bezpieczny zabieg z użyciem aplikatora tlenu pozwala wprowadzić w warstwy skóry ważne dla jej prawidłowego rozwoju substancje aktywne. Jeśli borykasz się z jednym z wymienionych wyżej problemów, koniecznie umów się na zabieg – infuzja tlenowa. Kraków, Konfederacka 11 – pod tym adresem znajdziesz fachowe wsparcie i możliwość konsultacji.

Najważniejsze efekty infuzji tlenowej

Infuzja tlenowa skóry głowy niesie za sobą następujące korzyści:

  • pobudzenie krążenia,
  • głębokie nawilżenie skóry,
  • dotlenienie skóry głowy,
  • niwelowanie stanów zapalnych,
  • poprawa metabolizmu komórek,
  • regeneracja i wzmocnienie włosów.

Infuzja tlenowa Kraków – Dr Włos

Zapraszamy do skorzystania z kuracji tlenowej wszystkie osoby, którym doskwierają problemy skóry głowy i włosów. Zachęcamy do kontaktu i konsultacji, w trakcie której na podstawie badania sformułujemy plan terapii i dobierzemy odpowiednie zabiegi, tak aby w stosunkowo szybkim czasie, w bezpieczny sposób pozbyć się dolegliwości skóry głowy i włosów pod nadzorem doświadczonego trychologa. Osobom z wspomnianymi problemami, szczególnie polecamy zabieg – infuzja tlenowa. Kraków, a dokładniej gabinet Dr Włos, to miejsce, w którym przeprowadzimy go w sposób w 100% profesjonalny.

Sprawdź dostępny cennik

Sprawdź ceny

Zadaj pytanie specjaliście

Pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości. Zadaj pytanie i prześlij Nam je przez ten formularz.

Zadzwoń do mnie: 501 049 119

Email: kontakt@doktorwlos.pl

Dziękujemy za przesłanie
Błąd przy wysyłaniu zgłoszenia